wypożyczalnia choinek

Wypożyczalnia choinek od Volvo, czyli Christmas Tree Sharing

Volvo Polska wpadło na znakomity pomysł mający na celu ochronę środowiska naturalnego i zwrócenie uwagi na pro-ekologiczną postawę tego koncernu. Mianowicie proponuje nam, aby nie kupować żywych choinek, by potem wyrzucić je na śmietnik, tylko za pośrednictwem salonów Volvo wypożyczyć je na okres świąt Bożego Narodzenia. Inicjatywa ciekawa, tylko czy ta wypożyczalnia choinek sprawdzi się w naszym, jakże tradycyjnym kraju?

Co roku na święta wycinanych jest w Polsce ponad 6 mln choinek. Wszystko po to, aby tylko na kilka chwil przyozdobić wnętrza naszych domów. W Volvo wierzą jednak w długofalowe rozwiązania i zrównoważony rozwój. Dlatego w tym roku już po raz trzeci, Volvo Polska rusza z wypożyczalnią żywych choinek w doniczkach. W całej Polsce będzie czekało aż 1200 drzewek do wypożyczenia.

Dlaczego wypożyczalnia choinek jest lepszą opcją?

Wg Volvo jest wiele powodów, dla których wypożyczenie choinki jest lepsze niż kupowanie ściętego drzewka. Przede wszystkim działanie w zgodzie z naturą. Do domu otrzymuje się drzewko zadbane i ukorzenione, pochodzące ze sprawdzonego źródła. Tradycja żywej choinki nie zostaje naruszona, a Ty możesz cieszyć się pięknym i pachnącym drzewkiem. Po świętach natomiast choinka trafia z powrotem do szkółki leśnej, gdzie może dalej rosnąć i produkować tlen. A za rok możesz trafić nawet na to samo drzewko.

Z akcji można skorzystać od 19 do 23 grudnia. Cena za wypożyczenie to 55 zł. Choinkę trzeba oddać do 8 stycznia 2020 roku.

Instrukcja obsługi choinki

Co ciekawe wraz z choinką, uczestnik otrzyma w formie ulotki „Instrukcję opieki nad choinką”, uwzględniającą podstawowe informacje dotyczące m.in. warunków, w jakich powinna być przechowywana, oraz sposobu i częstotliwości podlewania, aby nie dopuścić do jej uszkodzenia lub całkowitego zniszczenia. Prawie jakbyście kupowali nowy samochód 🙂

Listę dealerów gdzie bedzie to możliwe, znajdziesz TUTAJ.

wypożyczalnia choinek od volvo

Źródło: Volvo Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *