Test Renault Grand Scenic mototato

Renault Grand Scenic najlepszym vanem

Renault Grand Scenic najlepszym Vanem wg czytelników „Motoru” i „Auto Moto”.

Miło mi poinformować, że testowane niedawno przeze mnie Renault Grand Scenic otrzymało właśnie nagrodę Auto Lider 2017 w kategorii VAN. Zdecydowanie zgadzam się z werdyktem 159 000 czytelników „Motoru” i „Auto Moto”.

PS. Już niedługo na łamach MotoTato.pl podzielę się z wami swoimi spostrzeżeniami na temat tego przyjemnego, rodzinnego pojazdu. Póki co mała próbka z zimowej sesji.

Coroczny plebiscyt

W 16. edycji plebiscytu Auto Lider czytelnicy „Motoru” i „Auto Moto” wybrali Renault Grand Scenic najlepszym autem w kategorii VAN, obejmującej vany i osobowe wersje aut dostawczych. Głosowanie odbyło się za pośrednictwem Internetu i SMS-ów. W ramach konkursu prezentowane były najważniejsze premiery motoryzacyjne i modele, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjne. Renault Grand Scenic pokonało m.in. Citroena C4 Picasso i Forda S-Max.

Renault Grand Scenic to kompaktowy van, który oferuje użytkownikom nowy wymiar przestrzeni i komfortu. Auto cechuje nowoczesny design, który wyróżnia ten model spośród vanów o tradycyjnym wyglądzie. Wnętrze samochodu zapewnia dużą dowolność konfiguracji dzięki składanym siedzeniom, a wrażenie dużej przestrzeni potęguje ciągłość stylistyczna pomiędzy deską rozdzielczą a panelami drzwi oraz wysokiej jakości materiały.

test Renault Grand Scenic mototato

 

Jak rodzinny apartament

Grand Scenic został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i dobre samopoczucie całej rodzinie, otwarty na potrzeby swoich użytkowników i wyposażony w inteligentne rozwiązania, oferuje nowy wymiar przestrzeni i komfortu, stanowiąc mocny atut w rodzinnych podróżach. Co ważne, konfigurację wnętrza możena zmienić z 5- na 7-miejscową, i odwrotnie. Jest to wyjątkowo praktyczne, gdy mamy dużą rodzinę lub spodziewamy się większej ilości pasażerów

.

One thought on “Renault Grand Scenic najlepszym vanem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *