MotoTato
Motoryzacja widziana okiem rodzica

O mnie

Kim jestem?

Jestem miłośnikiem samochodów urodziwych i pełnych temperamentu, a od jakiegoś czasu także rodzinnych i bezpiecznych. A właściwie takich, które mogą być rodzinnym autem mimo, że z pozoru nie są do tego stworzone. Przypomnijcie sobie, że kiedyś autem rodzinnym dla wielu Polaków był Fiat 126p, popularnie zwany maluchem. I cóż on mógł zaoferować czteroosobowej rodzinie? Duży bagażnik? Dobre osiągi? Dużo miejsca w kabinie? Ano nic z tych rzeczy, jednak mimo to, polskie rodziny przemierzyły nim łącznie miliony kilometrów.

Moja misja

Będę chciał przede wszystkim udowodnić, że gdy ktoś spodziewa się pierwszego, czy kolejnego potomka, to nie musi sprzedawać swojego aktualnego auta i od razu kupować VW Passata w wersji kombi, albo 7-osobowego VAN-a. Będę przekonywał, że dzisiejsze auta potrafią być bardzo przestronne, bezpieczne i przyjazne rodzinom, nawet mając z pozoru niewielkie gabaryty. Z drugiej strony postaram się pokazać, że do sportowego czy miejskiego auta można spokojnie przymocować fotelik i bezpiecznie zawieść dziecko do szkoły, czy nawet wybrać się na dalszą wycieczkę.

Auto dla rodziny nie musi być nudne - Renault Megane RS Trophy
Hotch Hatch dla rodziny? – Renault Megane RS Trophy o mocy 300KM

Auto dla rodziny nie musi być nudne.

Mototato

O czym będę tu pisał?

Strona w głównej części będzie opierać się na testach nowych aut i poza standardowymi wrażeniami z jazdy i danymi technicznymi, będę dodawał moduł dla rodziców w którym skupię się na tym jak dany samochód sprawdzi się jako auto rodzinne. Poza testami samochodów znajdziesz tu ważne z perspektywy rodzica wiadomości i ciekawostki motoryzacyjne, recenzje akcesoriów motoryzacyjnych oraz felietony i porady związane z motoryzacją.

Dla kogo blog motryzacyjny MotoTato?

Pomimo nazwy kojarzącej się jednoznacznie z płcią męską, do regularnych odwiedzin na moim blogu zachęcam także wszystkie MotoMamy. Poza różnicą w płci, tak naprawdę definicja Moto Mamy jest dokładnie taka sama jak Moto Taty 🙂 . A przecież kwestia podróży z dziećmi, czy wyboru auta dla rodziny powinna należeć do obojga rodziców.

Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji i rodzicem w jednej osobie, a samochód jest pełnoprawnym członkiem Twojej rodziny, nie służącym tylko do przemieszczania się z punktu A do B, to miło mi Cię powitać w naszym wspólnym świecie.

Mototato

A moją historię i inspirację do powstania bloga znajdziesz TUTAJ

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia dzięki zapamiętywaniu Twoich preferencji i powtarzaniu wizyt. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie WSZYSTKICH plików cookie. Akceptuj Czytaj więcej

Tabletki Poronne zwane też jako tabletki wczesnoporonne to popularna na świecie domowa metoda aborcji farmakologicznej. Cechą charakterystyczną