MotoTato
Motoryzacja widziana okiem rodzica

Najlepsze samochody rodzinne

Rodzice kilkorga dzieci stoją zwykle przed koniecznością zakupu auta, które zagwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podróżowania, nawet za cenę niezbyt imponujących osiągów. Producenci pojazdów mechanicznych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, oferując im przestronne samochody rodzinne z optymalnie dużą przestrzenią pasażerską i bagażową.

Zwykle są to modele, które wyposażono w pojemne schowki na różne podręczne akcesoria i zabawki oraz wygodne kanapy mogące pomieścić co najmniej trzy dziecięce foteliki. Najlepsze auta z tej serii zaopatrzono także w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, m.in. aktywne tempomaty, czujniki martwego pola oraz funkcję wykrywające pieszych. A wszystko po to, aby zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie możliwość komfortowego i bezpiecznego podróżowania.

Zastanawiasz się, na jaki samochód rodzinny się zdecydować? Producenci pojazdów zadbali o to, abyś miał nieograniczone możliwości wyboru. Mimo wszystko możemy Ci jednak pomóc w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej. Naszym zdaniem idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jako odpowiedzialnego rodzica będzie nabycie minivana lub dużego SUV-a, zdolnego pomieścić większą liczbę pasażerów przy jednoczesnej gwarancji pełnego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Wśród różnego rodzaju marek polecamy Ci zakup takich modeli jak Renault Grand Scenic, Seat Tarraco, Skoda Kodiaq czy Nissan X-Trail. To najlepsze samochody rodzinne, które sprawdzą się w każdej sytuacji na drodze, umożliwiając Tobie i Twoim pasażerom szybkie i bezpieczne dotarcie do celu podróży.

Felietony

W poszukiwaniu idealnego auta rodzinnego

Zacznę od definicji, co oznacza dla mnie idealne auto rodzinne. Wg mnie to auto bezpieczne, z dużą ilością przestrzeni pasażerskiej jak i bagażowej. Komfortowe, uniwersalne, ekonomiczne, łatwe w obsłudze, a przy tym posiadające spory zapas mocy zarówno dla bezpiecznych manewrów wyprzedzania jak i dla zapewnienia wspaniałych doznań i radości z jazdy. Dlatego powstał ten wykaz parametrów, które będę weryfikował podczas każdego testu i oceniał je w skali od 1 do 5: Słaby Wystarczający Dobry

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia dzięki zapamiętywaniu Twoich preferencji i powtarzaniu wizyt. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie WSZYSTKICH plików cookie. Akceptuj Czytaj więcej

Tabletki Poronne Tabletki Wczesnoporonne