Najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOSP

Najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOŚP 2021

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fenomen na skalę światową. Nie dość, że dzięki niej miliony osób otwiera swe serca, a co istotne także swoje portfele, to co niektórzy otwierają także swoje… garaże. Tak, dobrze czytacie. Tylko ten jeden raz w roku można wylicytować atrakcje, które nie są dostępne kiedykolwiek indziej. Specjalnie dla was, zebrałem najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOŚP 2021. Od gadżetów motoryzacyjnych, poprzez udostępniane przez prywatnych użytkowników auta, po niezapomniane wrażenia w supersamochodach. A jest tego naprawdę sporo. Zresztą popatrzcie sami.

Auta na sprzedaż w drodze licytacji

Motoryzacyjne aukcje WOŚP

Auto na parę dni tylko dla Ciebie

Renault Megane RS Trophy

Przejażdżki autami sportowymi

Samochodowe-aukcje-WOŚP

Przejazdy samochodami klasycznymi


Przejażdżki nietypowymi pojazdami


Przeżycia motoryzacyjne


Przedmioty i gadżety motoryzacyjne

Najciekawsze-aukcje-motoryzacyjne

Najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOŚP – podsumowanie

Moi mili, śpieszcie się, bo te jedyne w swoim rodzaju aukcje motoryzacyjne niebawem się kończą. To niewiarygodne, jakie emocje kryją się pod każdym z powyższych linków. A co interesujące. Atrakcje te oferują nie tylko firmy, instytucje, czy fundacje, ale często też prywatne osoby, które w szczytnym celu dzielą się swoją pasją do motoryzacji i poświęcają swój czas, nie biorąc za to ani grosza. Oby ta Orkiestra grała jak najdłużej, byśmy mogli co roku korzystać z tak wyjątowych motoryzacyjnych rarytasów. Siema.

2 thoughts on “Najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOŚP 2021

  1. Ciekawe samochody. A akcja szczytna – sam się dorzuciłem i uważam, że to świetny pomysł. WOŚP jako jedno z niewielu przedsięwzięć zawsze daje radę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *