MotoTato
Motoryzacja widziana okiem rodzica

Pierwsze w Polsce Land Rover Above & Beyond Tour 2018

Land Rover Above & Beyond Tour 2018 to wydarzenie, które umożliwi wszystkim chętnym przetestowanie samochodów z gamy modelowej Land Rover. Wyjątkowa podróż Land Roverów po naszym kraju rozpoczęła się od 5 kwietnia podczas Poznań Motor Show. W dniach od 10.04 do 11.04  pełna gama modelowa zagościła w Gdyni. Na specjalnie zaprojektowanym torze można było zapoznać się z fenomenalnymi zdolnościami terenowymi tych brytyjskich pojazdów. Kąty natarcia, zejścia, zjazd ze stromej rampy zrobiły na uczestnikach ogromne wrażenie. Niektórzy mieli nawet wrażenie że Land Rovery mogę oszukiwać prawa fizyki 🙂 Polecam każdemu taką dawkę pozytywnych emocji. Jeśli myślisz, że podjeżdżałeś już pod strome górki to możesz się zaskoczyć.

Lepiej zapnij pasy i mocno się trzymaj… 🙂

Land Rover Above & Beyond Tour 2018

 

Harmonogram Land Rover Above & Beyond Tour 2018

 Łącznie zostanie odwiedzonych 6 różnych lokalizacji w Polsce, oferując unikalną możliwość poznania bliżej tej marki.

▪ Poznań: 5/04 – 8/04 (czwartek – niedziela)
▪ Gdynia: 10/04 – 11/04 (wtorek – środa)
▪ Warszawa: 13/04 – 15/04 (piątek – niedziela)
▪ Kraków: 17/04 – 18/04 (wtorek – środa)
▪ Katowice: 20/04 – 22/04 (piątek – niedziela)
▪ Wrocław: 24/04 – 25/04 (wtorek – środa)

Land Rover Above & Beyond Tour 2018

Czym można się przejechać?

Dla uczestników eventu została zadysponowana pełna gama samochodów marki Land Rover: Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport.

Mimo, że wielu sądzi, że to tylko „zwykłe” SUV-y to w zasadzie każdy z nich doskonale poradzi sobie w trudnym terenie. Oczywiście, korzystając z okazji nie mogłem nie sprawdzić pojemności przestrzeni bagażowej oraz ilości miejsca w poszczególnych modelach. A z racji rozmiarów i pojemności bagażników te auta z pewnością świetnie sprawdzą się jako auta rodzinne.

Land Rover Above & Beyond Tour 2018

Zgłoszenia możliwe są pod adresem:

http://www.landrover.pl/the-above-and-beyond

 

Pełna Galeria:

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia dzięki zapamiętywaniu Twoich preferencji i powtarzaniu wizyt. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie WSZYSTKICH plików cookie. Akceptuj Czytaj więcej