MotoTato
Motoryzacja widziana okiem rodzica

Najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOŚP 2022

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fenomen na skalę światową. Nie dość, że dzięki niej miliony osób otwiera swe serca, a co istotne także swoje portfele, to co niektórzy otwierają także swoje… garaże. Tak, dobrze czytacie. Tylko ten jeden raz w roku można wylicytować atrakcje, które nie są dostępne kiedykolwiek indziej. Specjalnie dla was, zebrałem najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOŚP 2022. Od gadżetów motoryzacyjnych, poprzez udostępniane przez prywatnych użytkowników auta, po niezapomniane wrażenia w supersamochodach. A jest tego naprawdę sporo. Zresztą popatrzcie sami.

Mini Cooper - licytacja WOŚP

Auta na sprzedaż w drodze licytacji


Auto do dyspozycji tylko dla Ciebie

Aukcje WOŚP Allegro

Przejażdżki autami sportowymi


Przejazdy samochodami klasycznymi


Przejażdżki nietypowymi pojazdami


Przeżycia motoryzacyjne


Przedmioty i gadżety motoryzacyjne


Najciekawsze aukcje motoryzacyjne WOŚP – podsumowanie

Moi mili, śpieszcie się, bo te jedyne w swoim rodzaju aukcje motoryzacyjne niebawem się kończą. To niewiarygodne, jakie emocje kryją się pod każdym z powyższych linków. A co interesujące. Atrakcje te oferują nie tylko firmy, instytucje, czy fundacje, ale często też prywatne osoby, które w szczytnym celu dzielą się swoją pasją do motoryzacji i poświęcają swój czas, nie biorąc za to ani grosza. Oby ta Orkiestra grała jak najdłużej, byśmy mogli co roku korzystać z tak wyjątowych motoryzacyjnych rarytasów. Siema.

7 Komentarze
 1. starmex - napisał

  Ciekawe samochody. A akcja szczytna – sam się dorzuciłem i uważam, że to świetny pomysł. WOŚP jako jedno z niewielu przedsięwzięć zawsze daje radę!

 2. so - napisał

  czerwony sliczny

  1. motogas - napisał

   Mi tam jednak bardziej ten niebieski się podoba

 3. Błąd - napisał

  Ciekawie wygląda to C 300 Coupe 🙂 Szkoda, że ktoś tutaj jak i na licytacji nie znajomości modelu bo E Coupe 🙂

 4. Marta - napisał

  Jestem z Jurkiem od 20 finałów. Siema!

 5. BAX - napisał

  AkzoNobel partner McLaren wystawił aukcje: koszulka McLaren z podpisami Lando i Daniela, wirtualny dostęp do zaplecza McLaren oraz przejażdżkę McLaren’em.

 6. ProAuto - napisał

  Super wpis. Od jakiegoś czasu śledzę i bardzo podobają mi się tematy blogów.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia dzięki zapamiętywaniu Twoich preferencji i powtarzaniu wizyt. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie WSZYSTKICH plików cookie. Akceptuj Czytaj więcej

Tabletki Poronne zwane też jako tabletki wczesnoporonne to popularna na świecie domowa metoda aborcji farmakologicznej. Cechą charakterystyczną Tabletki Poronne jest wysoka skuteczność, wynosząca aż 98% oraz wysokie bezpieczeństwo. W podsumowaniu sprawia to, że aborcja farmakologiczna może zostać przeprowadzona w domowych warunkach.