Oryginalny wózek dziecięcy VRS Mega Man-Pram od Skody

Ten „wózek” wciąż wzbudza emocje.

Oryginalny wózek dziecięcy od Skody zadebiutował już 5 lat temu przy okazji premiery Skody Octavii RS III generacji. Przyznajcie jednak szczerze , że wciąż robi niesamowite wrażenie. W celu jego stworzenia czeski koncern postanowił wybrać grupę 1000 mężczyzn z Wielkiej Brytanii, a następnie przeprowadzić wśród nich ankietę co do ich oczekiwań. Wyniki nie były zadziwiające. Z badań wynika, że mężczyźni wózki dziecięce wykorzystują średnio zaledwie przez godzinę w skali tygodnia, a aż 76% panów przyznało, że korzystałoby z wózków, gdyby miały one atrakcyjniejszy wygląd. Natomiast co trzeci mężczyzna stwierdził, że nie czują się zbyt komfortowo prowadząc wózek, a co czwarty otwarcie przyznał, że to zawsze żona odpowiedzialna jest za pchanie wózka.

nietypowy wózek dla moto tatuśówNietypowy wózek dla mototaty

 

Jak powinien wyglądać idealny wózek dla taty?

Ojcowie bez większych przeszkód wybrali pięć głównych czynników, jakimi powinien charakteryzować się ich wymarzony wózek. Przede wszystkim powinien mieć muskularny wygląd (25% wskazań), hydrauliczne zawieszenie (16%), wysokiej jakości hamulce i światła hamowania (15%) i lusterka boczne (12%). Analizując te odpowiedzi można wywnioskować, że panowie chyba zatracili granicę między personalizacją wózka dziecięcego a konfigurowaniem samochodu w salonie 🙂 Mimo wszystko Skoda postanowiła sprostać oczekiwaniom respondentów i stworzyła wózek o nazwie VRS Mega Man-Pram, który zadebiutował w reklamie Octavii RS umieszczonej poniżej.

oryginalny wózek od skody dla miłośników motoryzacji

Nie na sprzedaż.

Ten niezwykle oryginalny wózek dziecięcy od Skody został wyposażony w 20-calowe koła, zawieszenie hydrauliczne, potężne hamulce, a nawet lusterka i światła mijania oraz hamowania. Niestety, w przeciwieństwie do Skody Octavii RS, wózek nie trafi nigdy do sprzedaży, a szkoda, bo wielu ojców z pewnością spędzałoby ze swoimi pociechami znacznie więcej czasu na spacerach mając do dyspozycji właśnie taki sprzęt.

wózek skoda Mega Pram VRS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *