O mnie

Moto Tato, Mototato, Moto tata

Kim jestem?

Jestem miłośnikiem urodziwych i szybkich, a od jakiegoś czasu także rodzinnych i bezpiecznych aut. A właściwie takich, które mogą być rodzinnym autem mimo, że z pozoru tak nie wyglądają. Przypomnijcie sobie, że kiedyś autem rodzinnym dla wielu Polaków był Fiat 126p, popularnie zwany maluchem. I cóż on mógł zaoferować 4 osobowej rodzinie? Duży bagażnik? Dobre osiągi? Dużo miejsca w kabinie? Ano nic z tych rzeczy, jednak mimo to polskie rodziny przemierzyły nim łącznie miliony kilometrów.

O czym będę pisał?

Będę chciał zatem udowodnić, że gdy ktoś spodziewa się potomka, nie musi od razu sprzedawać swojego aktualnego auta i od razu kupować VW Passata w wersji kombi, albo 7-osobowego VAN-a. Będę pokazywał, że dzisiejsze auta potrafią być bardzo przestronne, bezpieczne i przyjazne rodzinom, nawet mając z pozoru niewielkie gabaryty. Z drugiej strony postaram się pokazać, że do sportowego czy miejskiego auta można spokojnie przymocować fotelik i bezpiecznie zawieść dziecko do szkoły, czy nawet wybrać się na wycieczkę. Auta rodzinne nie muszą być nudne. Strona w głównej części będzie opierać się na testach nowych aut i poza standardowymi wrażeniami z jazdy i danymi technicznymi, będę dodawał moduł dla rodziców w którym skupię się na tym jak dany samochód sprawdzi się jako auto rodzinne. Poza testami samochodów znajdziesz tu ważne z perspektywy rodzica wiadomości i ciekawostki motoryzacyjne, relacje z miejsc wartych odwiedzenia oraz felietony związane z motoryzacją.

Dla kogo MotoTato?

Pomimo nazwy kojarzącej się jednoznacznie z płcią męską, do regularnych odwiedzin na moim blogu zachęcam także wszystkie MotoMamy. Poza różnicą w płci, tak naprawdę definicja Moto Mamy jest taka sama jak Moto Taty 🙂 . A przecież kwestia bezpiecznych podróży z dziećmi czy wyboru najlepszego auta dla rodziny powinna należeć do obojga rodziców.

I Ty jesteś MotoTatą

Jeżeli i Ty jesteś miłośnikiem motoryzacji i rodzicem w jednej osobie, a samochód jest pełnoprawnym członkiem Twojej rodziny, nie służący tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B, to także śmiało możesz nazwać się Moto Tatą(lub Moto Mamą)

Więcej o mnie znajdziesz tutaj.

Pozdrawiam i zapraszam

MotoTato

kontakt@mototato.pl