moto tata mototato

Mototato.pl – witajcie na mojej stronie

Jak to się zaczęło?

Muszę zaznaczyć, że motoryzacją interesuję się od wczesnego dzieciństwa. Z dużą dozą prawdopodobieństwa już od debiutanckiej przejażdżki swoim pierwszym wózkiem dziecięcym (naturalnie jako pasażer) 🙂 Zbierając obrazki z gum „Turbo”, poprzez zacną kolekcję matchboxów z Pewexu oraz papierowych wydań „Motoru” i „Auto Świata” płynnie przeszedłem parę lat temu na zawodową stronę swojego hobby. W ostatnim czasie byłem redaktorem jednego z portali o tematyce motoryzacyjnej, gdzie ostatecznie utwierdziłem się, że samochody i wszystko co z nimi związane, to jest właśnie to. To droga, którą chcę iść – a właściwie jechać na 4 kołach.

Dlaczego Mototato.pl?

Od paru lat jestem także szczęśliwym tatą dwójki dzieci. Postanowiłem zatem samozwańczo obwołać się mianem MotoTato 🙂 Kiedyś pojawiając się na targach, wystawach czy w salonach samochodowych z wypiekami na twarzy najpierw otwierałem maskę, rzucając spojrzenia na silnik oraz jego dane techniczne, następnie robiłem krótką przymiarkę za kierownicą, a tylny rząd siedzeń oraz bagażnik mógłby wtedy dla mnie nie istnieć. Teraz oględziny auta wyglądają dokładnie na odwrót. Najpierw pojemność bagażnika, ilość miejsca w tylnym rzędzie siedzeń, czy analiza zastosowanych systemów bezpieczeństwa. Co jednak nie oznacza, że osiągi i radość z jazdy zeszły na dalszy plan. Wręcz przeciwnie. Przecież dobre osiągi silnika to bezpieczne wyprzedzanie oraz większa radość z jazdy. I pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie kierowcy. A z kolei zadowolony kierowca to szczęśliwa rodzina 🙂 Postaram się pokazać wam takie auta, które przy całej swej rodzinnej funkcjonalności pozwolą zapewnić kierowcy przyjemne wrażenia z jazdy oraz świetne osiągi. I odwrotnie. Zademonstruję auta, które mimo, że zostały stworzone by przede wszystkim by dawać frajdę z jazdy, potrafią wyśmienicie sprawdzić się w roli aut rodzinych.

Pasja, która cały czas się rozwija

Tym samym powstał ten serwis/portal/blog* (niepotrzebne skreślić 🙂 ), który będzie spojrzeniem na motoryzację przez pryzmat rodzica, kierowcy, miłośnika samochodów i szeroko pojętej motoryzacji w jednej osobie. Znajdziecie tu moto testy, opinie o samochodach, a także porównanie aut, nie tylko tych typowo rodzinnych. Poza tym znajdziesz tu wiadomości oraz ciekawostki motoryzacyjne oraz autorskie porady motoryzacyjne. Będę śledził także (a może przede wszystkim) wszelkie newsy motoryzacyjne ważne z perspektywy rodziców oraz premiery wszelkich aut wartych uwagi. Będą także polecał miejsca w których jako Moto Tata, będziesz mógł się bezpiecznie wyszaleć lub/i podszkolić swoje umiejętności za kółkiem. A w sekcji co zobaczyć, pokażę miejsca poza miastem, które warto odwiedzić z rodziną zabierając ich jednocześnie na atrakcyjną wycieczkę.

Dzika przyroda VS miejska dżungla?

W swoich autorskich tekstach oraz podczas testów aut będę kierował się rzetelnością, doświadczeniem oraz wyczuciem kwestii ważnych dla rodziców-kierowców. Jako, że uwielbiam zarówno przyrodę jak i ciekawe obiekty w miejskiej dżungli, możecie być pewni nietuzinkowych miejscówek dla moich sesji zdjęciowych. Nie sposób także nie wspomnieć, że jako pasjonat car-detailingu zamiast majsterkować przy autach, wolę nadawać im niepowtarzalny blask, a jako meloman-amator uwielbiam rozkoszować się krystalicznym dźwiękiem dobrego car-audio (tudzież widlastych V8-ek lub rzędowych R6-ek ☺ ).

Zapraszam zatem wszystkich zmotoryzowanych rodziców oraz pozostałych pasjonatów motoryzacji. do śledzenia mojej twórczości.

Pozdrawiam serdecznie

MotoTato

Ps. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to serdecznie zapraszam.

kontakt@mototato.pl

moto tata mototato

2 thoughts on “Mototato.pl – witajcie na mojej stronie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *