Co tu znajdziesz?

Mototato logoTo aktualnie jedyny w polskim internecie blog motoryzacyjny dzięki któremu poznasz świat motoryzacji widziany z perspektywy rodzica. Testy aut, ciekawostki motoryzacyjne, porady, recenzje miejsc gdzie można wyszaleć się do woli za kierownicą w bezpiecznych warunkach. To wszystko znajdziesz właśnie tu.

Testy aut

Dzięki przychylności polskich centrów prasowych oraz lokalnych dealerów samochodowych, będę prezentował wam pojazdy dostępne aktualnie w polskich salonach. Oprócz standardowych wrażeń z jazdy będę badał także dodatkowo aspekty istotne z perspektywy rodziców. Będą to m.in. takie parametry jak przestronność kabiny, pojemność bagażnika, komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz funkcjonalności i rozwiązania techniczne ułatwiających codzienne użytkowanie. Każdy parametr będzie podlegał ocenie, a następnie dany pojazd trafi na listę rankingową najlepszych aut rodzinnych.

Dokładne zasady testowania i szczegóły ocenianych parametrów znajdziesz TUTAJ

Wiadomości motoryzacyjne

Znajdziesz tu dawkę informacji z branży motoryzacyjnej. Premiery nowych aut, ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa, zmiany przepisów związanych z przewożeniem dzieci, itp.

Ciekawostki

Wszelkie ciekawostki związane z motoryzacją, które mogłyby zainteresować nie tylko nas-rodziców, ale także pozostałych użytkowników 4 kółek. Czasami z humorem, czasami na poważnie, ale zawsze rzetelnie i ciekawie.

Gdzie się wyjeździć

Tutaj podzielę się wrażeniami z torów samochodowych, bądź innych, legalnie dostępnych obiektów, gdzie można się zarówno wyjeździć i wyszaleć za kierownicą własnego auta jak i wynająć supersportowe bolidy, dające możliwość przeżycia niesamowitych emocji. Zrelacjonuję także wizyty w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy(ODTJ), w których miałem przyjemność osobiście odbyć szkolenia poprawiające umiejętności kierowania pojazdem. A takie szkolenia przydadzą sie każdemu rodzicowi, do czego zawsze będę gorąco namawiał.

Porady motoryzacyjne

Garść porad związanych z użytkowaniem i eksploatacją naszych samochodów. Będę poruszał sprawy związane zarówno z bezpośrednim użytkowaniem pojazdów jak i te związane z podróżami, czy poprawą bezpieczeństwa na drogach.

Felietony motoryzacyjne i okołomotoryzacyjne

W tym dziale podzielę się z wami wszystkimi swoimi przemyśleniami zarówno dotyczącymi motoryzacji i samochodów jak i poza nimi. Ten blog motoryzacyjny to nie tylko spora dawka rozrywki i wiedzy, ale także i tematy bardziej bądź miej luźno związane z rodzicielstwem. Jeśli zajdzie potrzeba opowiem wam także nieco więcej o sobie. 🙂